Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego

ZAPROSZENIE NA LIX SESJĘ RADY GMINY WIĄZOWNICA

30 listopada, 2022

Obrazek

KR.LIX.2022                                                               Wiązownica, dnia 30.11.2022 r.

Radni Gminy Wiązownica
Sołtysi, Mieszkańcy

Przewodniczący Rady Gminy Wiązownica zwołuje na wniosek Wójta Gminy Wiązownica LIX Sesję Nadzwyczajną Rady Gminy Wiązownica, która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2022r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w Sali Narad Urzędu Gminy w Wiązownicy.

Przewodniczący Rady Gminy Wiązownica
Krzysztof Socała