Piątek, 12 sierpnia 2022r. | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

ZAPROSZENIE NA LI SESJĘ NADZWYCZAJNĄ RADY GMINY WIĄZOWNICA

24 czerwca, 2022

KR.LI.2022                                                     Wiązownica, dnia 24.06.2022 r.
Sz.P.
Radni, Sołtysi Mieszkańcy Gminy Wiązownica

Przewodniczący Rady Gminy Wiązownica zwołuje na wniosek Wójta Gminy Wiązownica LI Sesję Nadzwyczajną Rady Gminy Wiązownica, która odbędzie się w dniu 28 czerwca 2022r. (wtorek) o godz. 9:00 w Sali Narad Urzędu Gminy w Wiązownicy.

Przewodniczący Rady Gminy Wiazownica
Krzysztof Socała