Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

ZAPROSZENIE

03 listopada, 2023
Zapraszamy właścicieli nieruchomości oraz mieszkańców sołectw na zaplanowane dyżury informacyjne. We wskazanych terminach, pracownicy PSE będą udzielać informacji na temat planowanego przebiegu linii przesyłowej oraz lokalizacji stacji elektroenergetycznej, omówią także dalsze etapy prac inwestycyjnych, w szczególności zasady określania wynagrodzeń dla właścicieli za posadowienie instalacji przesyłowych na ich gruntach.
 

  • sołectwo Ryszkowa Wola, Świetlica wiejska, Ryszkowa Wola 59

9 listopada, godz. 15:00 – 17:00

  • sołectwo Cetula, Świetlica wiejska, Cetula 61

9 listopada, godz. 17:30 – 19:30
W przypadku chęci zapisania się na konkretną godzinę spotkania zapraszamy do kontaktu:

  • 695 668 269 od poniedziałku do czwartku, w godzinach 10.00-14.00

 
Projekt ten jest inwestycją celu publicznego, która ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia pewności zasilania województwa podkarpackiego. Dodatkowo inwestycja pozytywnie wpłynie na warunki współpracy synchronicznej z systemem elektroenergetycznym Ukrainy. Stacja i linia o długości około 4 km powstanie na terenie gminy Jarosław oraz Wiązownica. Inwestycja nie tylko podniesie bezpieczeństwo energetyczne regionu, ale przyczyni się również do jego dalszego rozwoju gospodarczego, poprzez stworzenie możliwości przyłączenia stref ekonomicznych.

 

 Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).