Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Wspólnie świętowaliśmy 40-lecie PZW w Przemyślu

08 listopada, 2021
Wspólnie świętowaliśmy 40-lecie PZW w Przemyślu

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu ma już 40 lat! Na zaproszenie Prezesa ZO PZW w Przemyślu Jana Bieniasza, pełniący funkcję Wójta Gminy Wiązownica Maria Tabin-Matusz wzięła udział w uroczystościach jubileuszowych. Spotkanie odbyło się w piątek, 5 listopada 2021 r. w Hotelu Accademia w Przemyślu.

Warto wiedzieć, że Okręg PZW w Przemysłu powstał w 1981 roku, zrzesza w 213 Kołach 5 873 członków i gospodaruje na 2 100 ha wód. Bardzo dużo, bo około 800 miłośników wędkarstwa pochodzi z terenu Gminy Wiązownica.

Wszystkim członkom Okręgu, działaczom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu pasji wędkarskiej.
Miłą pamiątką współpracy oraz wspólnego świętowania tego ważnego dla wędkarzy wydarzenia będzie statuetka, jaką otrzymała pełniący funkcję Wójta Gminy Wiązownica Maria Tabin-Matusz.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).