Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

WOŚP 2022 – wynik

01 lutego, 2022
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 30 stycznia, podczas 3️⃣0️⃣Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na terenie Gminy Wiązownica zebraliśmy 9️⃣ 4️⃣1️⃣2️⃣,9️⃣7️⃣ zł.
 
Na ulice gminy Wiązownica z puszkami wyruszyło 11 wolontariuszy, w tym 4 mieszkańców naszej gminy. Charakterystyczne skarbonki pojawiły się nie tylko w rękach wolontariuszy w dniu finału. Datki można było wrzucać dużo wcześniej do 4 puszek stacjonarnych.
 
Wszystkim, którzy wspierali akcję WOŚP serdecznie dziękujemy. Bez waszych hojnych serc nie udałoby się zdobyć tak ogromnej kwoty dla ratowania życia i zdrowia najmłodszych. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, który ma zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).