Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Tour de Pologne 2022 przejedzie przez gminę Wiązownica

27 listopada, 2021
W sobotę, 27 listopada 2021 r. na antenie TVP Sport odbyła się oficjalna prezentacja trasy 79. edycji największego i najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w Polsce – Tour de Pologn. Czesław Lang szczegółowo przedstawił siedem etapów wyścigu, który odbędzie się w dniach 30 lipca – 5 sierpnia 2022 roku. Cieszy nas fakt, że na trasie znalazła się Gmina Wiązownica i będziemy mogli być częścią imprezy sportowej międzynarodowej rangi. Peleton najlepszych kolarzy świata przejedzie przez gminę Wiązownica 1 sierpnia 2022 roku.
 
Jak informowała podczas spotkań wiejskich Maria Tabin-Matusz, pełniąca funkcję Wójta Gminy Wiązownica, będzie to dla nas niesamowita promocja.Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).