Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego

Świąteczny konkurs “Choinka za choinkę”

30 listopada, 2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie „Choinka za choinkę”. Należy przygotować pracę plastyczną przedstawiającą choinkę i do 12 grudnia br. złożyć ją u dyrektora swojej szkoły.

Dyrektorzy wybiorą po 5 prac, a ich autorzy zostaną nagrodzeni żywą choinką. Trzy najpiękniejsze z wszystkich prac ozdobią gabinety Wójta, Sekretarz oraz Sekretariat Urzędu Gminy.

Szczegóły konkursu w regulaminie:

Gmina Wiązownica