Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

SPRZEDAŻ DREWNA DLA WIĄZOWNICY I NIELEPKOWIC

08 grudnia, 2023
O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Wiązownica informuje mieszkańców Wiązownicy i Nielepkowic, iż w dniu 12 grudnia 2023 r. (wtorek) będzie można kupić w tutejszym Urzędzie drewno pochodzące z lasu komunalnego położonego w miejscowości Wiązownica w następującym sortymencie:

• wałki opałowe sosna – w ilości 70 mp w cenie 158,30 zł/mp.

Sprzedaż drewna prowadzona będzie od godziny 730.
W kasie Urzędu można dokonywać płatności za pomocą kart płatniczych.
Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży drewna można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu: 16 622 36 31 wew. 136 lub 604 293 700.

Wójt Gminy Wiązownica
Krzysztof Strent