Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Spotkanie na temat kontraktacji buraków cukrowych

15 września, 2022
Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

We wtorek, 20 września, o godz. 16.00 w Domu Kultury w Wierzbnej odbędzie się spotkanie na temat kontraktacji buraków cukrowych dla Krajowej Grupy Spożywczej S.A. oraz możliwości wsparcia gospodarstw rolnych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
Na spotkaniu przedstawiona zostanie:

• Prezentacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A.
  • Warunki i możliwości kontraktacji buraków cukrowych dla Krajowej Grupy Spożywczej S.A.

Przekazane zostaną także informacje na temat możliwości wsparcia przez:

• Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
  • Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego