Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Składanie deklaracji o posiadanym źródle ciepła i spalania paliw

10 maja, 2022
Składanie deklaracji o posiadanym źródle ciepła i spalania paliw

Przypominamy, że do 30 czerwca 2022 r. należy złożyć deklarację o posiadanym źródle ciepła i spalania paliw w budynku mieszkalnym i niemieszkalnym.

Deklarację można złożyć samodzielnie, bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy posiadać profil zaufany lub podpis elektroniczny. Elektroniczną deklarację możesz złożyć TUTAJ.

Deklarację można również złożyć w formie papierowej w Urzędzie Gminy Wiązownica. Deklaracje do wydruku można pobrać poniżej:

Informujemy, że o bowiązek złożenia deklaracji jest nałożony ustawowo i za jego niewypełnienie w terminie grozi grzywny.

Gmina Wiązownica