Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego

Ruszyły wybory organizacji pozarządowych do składu Komitetu Monitorującego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

05 grudnia, 2022
Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że ruszyły wybory organizacji pozarządowych do składu Komitetu Monitorującego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

Kartę wyborczą należy wypełnić, podpisać oraz przesłać wyłącznie w dniach od 7 grudnia do 8 grudnia 2022 r. do północy na adres poczty elektronicznej: rdpp@podkarpackie.pl

Szczegóły przeprowadzenia wyborów oraz karty wyborcze znajdują się TUTAJ.

Gmina Wiązownica