Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Ruszyli poznać najbliższą okolicę

02 listopada, 2021

Na początku października uczniowie klas VI-VIII Szkoły Podstawowej w Ryszkowej Woli uczestniczyli w wycieczce rowerowej do Radawy i podzielili się z nami swoimi wspomnieniami.
 

Celem wycieczki było poznanie interesujących miejsc naszej okolicy i najbliższego regionu w kontekście kulturowym, społecznym, historycznym oraz przyrodniczym, propagowanie zdrowego stylu życia, a także wdrażanie dzieci i młodzieży do czynnego spędzania wolnego czasu.

Piękna, słoneczna pogoda, przejażdżka bryczką, zabawy na świeżym powietrzu, kontakt ze zwierzętami i rówieśnikami, a także wspólne ognisko to atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci dzieci i młodzieży.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).