Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2022 w szkole podstawowej w Wiązownicy

05 września, 2022
W czwartek, 1 września 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Księdza Stanisława Sudoła w Wiązownicy odbyła się akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Uroczystość uświetnił swą obecnością Wójt Gminy Wiązownica Krzysztof Strent.
Ten ważny dzień rozpoczął się Mszą Św. w Kościele pw. św. Walentego i Narodzenia NMP w Wiązownicy. Następnie w sali gimnastycznej Dyrektor Agnieszka Kukułka przywitała zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli szkoły. Głos zabrał również Wójt, życząc uczniom wielu sukcesów w nauce w nowym roku szkolnym.
W drugiej części uroczystości miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie, czyli przyjęcie 22 pierwszoklasistów do grona uczniów szkoły. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali od włodarza gminy drobne upominki. Wójt pogratulował nowo pasowanym pierwszakom przyjęcia do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Wiązownicy, a Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów oraz zadowolenia w nowym roku szkolnym. Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).