Piątek, 12 sierpnia 2022r. | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

Realizacja Programu Korpus Wsparcia Seniorów

23 czerwca, 2022
Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiązownicy przystąpił do realizacji Programu Korpus Wsparcia Seniorów Moduł II mający na celu poprawę bezpieczeństwa oraz możliwość samodzielnego funkcjonowania w miejscu zamieszkania osób starszych przez zwiększenie dostępu do tzw. opieki na odległość.

Gmina Wiązownica