Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Przekazaliśmy 45 biletów na mecz Polska – Węgry

08 listopada, 2021

Z inicjatywy pełniącego funkcję Wójta Gminy Wiązownica Marii Tabin-Matusz, młodzi piłkarze z Akademii Klubu Sportowego Szówsko otrzymali od PZPN bilety na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2022 Polska – Węgry.

Poniedziałek, 15 listopada 2021 r. to data, która na długo zapadnie w pamięci młodzieży z Szówska, która tego wieczoru zasiądzie na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie, aby kibicować reprezentacji Polski w rywalizacji z Węgrami.

Zdobycie biletów na mecz było możliwe dzięki przychylności Prezesa i Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, za co serdecznie dziękujemy.

Warto wspomnieć, że Akademia Klubu Sportowego Szówsko liczy obecnie 44 zarejestrowane osoby. Oprócz tego posiada także juniorów i seniorów oraz sekcję tenisa stołowego. Zawodnicy prowadzą rozgrywki na terenie całego województwa podkarpackiego, a ich sukcesy sportowe przyczyniają się do promocji Gminy Wiązownica.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).