Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Przedsiębiorco! Dołącz do Publicznej Bazy Turystyki

29 listopada, 2021
Ministerstwo Rozwoju i Technologii uruchomiło portal turystyka.gov.pl, który pozwoli sprawdzić legalnie działające w Polsce obiekty turystyczne. Serwis ma służyć także jako publiczna platforma do promocji lokalnej turystyki.

Przedsiębiorcy z terenu gminy Wiązownica mają możliwość dołączenia do platformy i znalezienia się w ogólnopolskiej bazie sprawdzonych obiektów noclegowych.

Docelowo portal ma ułatwić wynajęcie pokoju, kempingu, noclegu w schronisku, motelu, hotelu i pensjonacie. Pozwoli także sprawdzić legalność usług biur podróży oraz znaleźć aktualny wykaz przewodników górskich oraz wykaz organizatorów szkoleń dla kandydatów na przewodników górskich. Jedną z funkcjonalności będzie także wyszukiwanie podmiotów realizującym bon turystyczny.

O korzyściach wynikających z dołączenia do Publicznej Bazy Turystyki można przeczytać na turystyka.gov.pl.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).