Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

OSP w Mołodyczu otrzymała dofinansowanie na zakup wozu strażackiego

20 stycznia, 2022
Ochotnicza Straż Pożarna w Mołodyczu znalazła się na liście jednostek OSP, które otrzymały wsparcie finansowe z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na zakup nowego wozu strażackiego. Wójt Gminy Wiązownica Krzysztof Strent w imieniu swoim i strażaków składa serdeczne podziękowania Pani Poseł Annie Schmidt, Panu Senatorowi Mieczysławowi Golbie oraz Panu Komendantowi Powiatowemu PSP w Jarosławiu Krzysztofowi Kowalowi za okazaną życzliwość i wsparcie.
 
Liczymy, że uda się nam pozyskać dodatkowe fundusze na zakup pojazdu z jeszcze innych źródeł.
 
Zakup nowego wozu zwiększyłby skuteczność działań, wpłynąłby na poprawę warunków pracy strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych, jak również poprawiłby bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców gminy Wiązownicy.Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).