Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Nowy wóz strażacki

02 grudnia, 2021
Otrzymaliśmy nieoficjalną informację, że jedna jednostka OPS z terenu gminy Wiązownica, będąca w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, otrzyma dofinansowanie ze środków finansowych budżetu państwa do zakupu samochodu ratowniczo-gaśniczego. W miesiącu listopadzie pełniący funckję Wójta Gminy Wiązownica Maria Tabin-Matusz złożyła pismo, iż Gmina Wiązownica jest zainteresowana zakupem w 2022 roku przedmiotowych pojazdów.

Bardzo cieszymy się z tej informacji, aczkolwiek w przyszłości będziemy składać kolejne wnioski, aby następne jednostki OSP z terenu gminy Wiązownica były doposażone w nowy wóz strażacki.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).