Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Nowy Skarbnik gminy Wiązownica

16 marca, 2023


Obrazek

W dniu 16 marca br. Rada Gminy Wiązownica na wniosek Wójta,  podjęła jednogłośnie uchwałę o powołaniu Witolda Dorosz na Skarbnika Gminy Wiązownica.

Nowy Skarbnik Gminy spełnia odpowiednie wymagania prawne oraz posiada predyspozycje, aby piastować to odpowiedzialne stanowisko zarządzając finansami gminy.

Witold Dorosz posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne. Ponadto obecnie jest słuchaczem studiów doktoranckich III stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Ma 26-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, realizujących zadania w obszarze finansów publicznych. Świetnie zna specyfikę funkcjonowania jednostek budżetowych. Na co dzień zajmował się także kreowaniem i ustalaniem polityki ekonomicznej, wdrożeniem projektów inwestycyjnych oraz pozyskiwaniem środków z funduszy europejskich. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat z pewnością przełoży się na skuteczność działań w naszej gminie. Nowemu Skarbnikowi serdecznie gratulujemy awansu oraz życzymy zapału oraz satysfakcji z wykonywanej pracy i służby na rzecz naszej „małej ojczyzny”.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).