Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Nowe place zabaw na terenie gminy

08 sierpnia, 2022

W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ze środków EFRROW powstało sześć placów zabaw na terenie gminy Wiązownica w miejscowościach: Radawa, Wiązownica, Piwoda, Szówsko i Cetula. Całkowita wartość projektu wynosi ok. 494 000,00 zł z czego wartość dofinansowania wynosi 253 695,00 zł.

Wybudowane place zabaw zwiększą atrakcyjność rekreacyjno-turystyczną gminy oraz pomogą zaspokoić potrzeby turystów i mieszkańców. Przyczynią się także do rozwijania aktywności społeczności lokalnej poprzez budowanie więzi i relacji rodziców i ich pociech. Poprawią estetykę miejscowości, stworzą warunki do bezpiecznego i miłego spędzania czasu wolnego.

Gmina Wiązownica