Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości

10 listopada, 2021

11 listopada 2021 r. przypada 103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych.

Nasi dyrektorzy i nauczyciele przywiązują dużą wagę do tego, aby od najmłodszych lat uczyć dzieci patriotyzmu, przywiązania do Ojczyzny i ziemi rodzinnej, wpajać szacunek po polskich symboli i tradycji, stąd w przededniu tej ważnej rocznicy uczniowie wzięli udział w uroczystych akademiach. Odśpiewały hymn państwowy, wyrecytowały wiersze patriotyczne, zaśpiewały ważne dla Polaków pieśni i zatańczyły z biało-czerwonymi szarfami. Tego dnia wszyscy byli ubrani na galowo, aby podkreślić ważność tej uroczystości.

W akademiach w Cetuli i Piwodzie udział wzięła Maria Tabin-Matusz, która pełni funkcję Wójta Gminy Wiązownica.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).