Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Mieszkańcy chcą przywrócenia kursów autobusów MZK

05 listopada, 2021
Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

 
W związku z licznymi sugestiami mieszkańców, aby przez Wiązownicę znów kursował autobus MZK, pełniący funkcję Wójta Gminy Wiązownica Maria Tabin-Matusz postanowiła zapoznać się z możliwościami poprawy sytuacji mieszkańców w tym zakresie.
 
W pierwszej kolejności spotkała się z Prezesem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Jarosławiu Władysławem Grubą, podległymi mu pracownikami oraz przedstawicielem Urzędu Miasta Jarosławia. Jak się okazało, ewentualne przywrócenie kursów jest poważnym przedsięwzięciem i wymaga odpowiednich analiz oraz szeregu dalszych rozmów.
 
Próba rozwiązania problemu transportu publicznego będzie jednym z ważniejszych tematów pracy w nadchodzącym czasie.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).