Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Kolejne wsparcie finansowe dla pogorzelców!

14 stycznia, 2022
 
Apel w sprawie rodziny z Muniny, której dom strawił pożar, spotkał się z ogromną reakcję ze strony mieszkańców gminy Wiązownica. Podczas zbiórki w kościołach w Szówsku – Krzyżówka oraz Wiązownicy udało się zebrać 7 411,20 zł i 15 euro. Pieniądze trafiły już do poszkodowanych. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu w Manasterzu, Mołodyczu, Piwodzie, Radawie, Ryszkowej Woli oraz Szówsku zebranych zostało 16 059,70 zł.
 
Wójt Gminy Wiązownica Krzysztof Strent serdecznie dziękuje mieszkańcom za solidarność z pogorzelcami. Wszystkim ludziom dobrej woli podziękowania składają także Państwo Sabina i Adam Pajda, których dom spłonął w pożarze.Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).