Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Karnety – GOWiR radawa

01 czerwca, 2023
Karnety – GOWiR radawa

Informujemy, że w obecnym sezonie letnim wejście na teren Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie ponownie będzie bezpłatne za okazaniem karnetu wstępu wydanego w ubiegłym roku. W przypadku braku karnetu prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu tutejszego urzędu do dnia 15 czerwca.

Przypominamy, że zasady przyznawania karnetów pozostają bez zmian tzn. karnet przysługuje osobie która ma uregulowane względem tut. urzędu zobowiązania dot. opłat z tytułu podatku od nieruchomości oraz z tyt. opłat za wywóz nieczystości. Właściciele nieruchomości chcący skorzystać z bezpłatnego wejścia na ośrodek powinni okazać wraz z karnetem dowód osobisty (akceptowana aplikacja m-obywatel) w celu zweryfikowania tożsamości. Ponadto przypominamy, że mieszkańcy gminy Wiązownica mogą korzystać z bezpłatnego wejścia na teren Ośrodka (bez możliwości wjazdu i parkingu) za okazaniem dowodu osobistego wydanego przez wójta gminy Wiązownica lub aplikacji m-obywatel.    
 
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).