Sobota, 9 grudnia 2023r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

I Ty możesz zostać żołnierzem w ramach akcji „Ferie z WOT”!

31 stycznia, 2022
 
Dla wszystkich którzy myślą o tym, by zostać żołnierzem i chcieliby wstąpić w szeregi 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, ale nie chcą rezygnować z nauki na rzecz szkolenia, przygotowano IV edycję projektu „Ferie z WOT” na Podkarpaciu. Dzięki temu wydarzeniu w szczególności uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz nauczyciele bezkolizyjnie odbędą 16-dniowe szkolenie podstawowe lub 8-dniowe szkolenie wyrównawcze.
 
Więcej informacji o akcji "Ferie z WOT" można znaleźć na https://www.wojsko-polskie.pl/3bot/articles/nadchodzace-wydarzenia/rusza-kolejna-edycja-ferii-z-wot-na-podkarpaciu/
 
Żeby podjąć wyzwanie, osoby zainteresowane służbą w 3. Podkarpackiej Brygadzie OT, powinny już teraz złożyć wniosek kontaktując się z rekruterami WOT lub udać się osobiście do Wojskowej Komendy Uzupełnień, właściwej swojemu zameldowaniu. Służbę w WOT można następnie odbywać w miejscu zamieszkania (nauki, studiów), nie musi to być miejsce zameldowania.

Rekruter:

st. szer. Magdalena Mac
📞607 294 800
✉️magdalena.mac@wot.ron.mil.plGmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).