Wtorek, 28 czerwca 2022r. | Imieniny: Leona, Ireneusza

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

17 maja, 2022
W niedzielę, 12 maja na przyszkolnym Orliku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Wydarzenie otworzył wójt gminy Wiązownica Krzysztof Strent wraz z dyrektorem szkoły w Wiązownicy Agnieszką Kukułką. Do rozgrywek zgłosiły się reprezentacje szkół z Szówska i Wiązownicy. Byli to uczniowie urodzeni w roku 2007 i młodsi. Grano systemem nietypowym bo mecz trwał 3x20 minut z 10-minutowymi przerwami.

Reprezentacja szkoły w Wiązownicy pokonała reprezentację z Szówska 20:5.
Turniej odbył się w ramach projektu #Pho3nixActiveSchool.

Drużyna z Wiązownicy będzie reprezentowała Gminę Wiązownica na zawodach powiatowych.

Wyniki:
SP Mołodycz - SP Wiązownica 1-3