Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Gmina Wiązownica solidarna z Ukrainą!

25 lutego, 2022
Szanowni Mieszkańcy!

Ukraina została zaatakowana przez Rosję na pełną skalę! To olbrzymia tragedia dla obywateli tego kraju. Zdajemy sobie sprawę, że ostatnia doba napawa niepokojem również wielu mieszkańców Polski, a tym samym naszej gminy.
 
Jako władze gminy zapewniamy, że podejmiemy wszelkie działania, aby nasi mieszkańcy mogli czuć się bezpieczni. Prosimy o zachowanie spokoju oraz racjonalne podejście do zaistniałej sytuacji.
 
Deklarujemy wsparcie naszym sąsiadom z Ukrainy i wierzymy, że mieszkańcy naszej gminy, którzy wielokrotnie udowodnili, że nie są obojętni na ludzkie tragedie, także będą nieść im pomoc.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).