Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

GKS Majdan Sieniawski najlepszy

08 listopada, 2021

W sobotę, 6 listopada 2021 r. w hali sportowej w Wiązownicy został rozegrany Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009 i młodszych o Puchar Pełniącego Funkcję Wójta Gminy Wiązownica Marii Tabin-Matusz.

Celem turnieju była popularyzacja i upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności gry w piłkę nożną.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn: KS Wiązownica, KS Szówsko, Czuwaj Przemyśl, GKS Majdan Sieniawski, Progres Jarosław, Hetman Laszki oraz Leśnik Bircza.
 
Wyniki turnieju prezentują się następująco:
 
Półfinał 1
🔹 Hetman Laszki – Leśnik Bircza 2:3
Półfinał 2
🔹 GKS Majdan Sieniawski – KS Szówsko 7:0
Mecz o 7 miejsce
🔹 KS II Wiązownica – Czuwaj Przemyśl 0:0 (k. 4:3)
Mecz o 5 miejsce
🔹 KS Wiązownica – Progres Jarosław 1:1 (k. 2:0)
Mecz o 3 miejsce
🔹 KS Szówsko – Hetman Laszki 2:0
Finał
🔹 GKS Majdan Sieniawski – Leśnik Bircza 2:2 (k. 3:2)
 
🔸 Najlepszym strzelcem okrzyknięto Kacpra Rutkowskiego (GKS Majdan Sieniawski)
🔸 Tytułu „Najlepszy zawodnik” powędrował do Wojciecha Lachowicza (Leśnik Bircza)
🔸 Najlepszym bramkarzem został wybrany Ksawery Bednarz (GKS Majdan Sieniawski)
 
Pełniący funkcję Wójta Gminy Wiązownica Maria Tabin-Matusz kończąc turniej podziękowała zawodnikom, opiekunom drużyn i  prezesom za udział w turnieju. Dziękując zawodnikom za sportową rywalizację i godną postawę w czasie zawodów, życzyła im wielu sportowych osiągnięć. Następnie wręczyła drużynom i zawodnikom puchary, statuetki oraz medale. Zakończeniem zawodów była wspólna fotografia wszystkich drużyn.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).