Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Dziękujemy za przekazanie 16 059,70 zł dla pogorzelców!

23 grudnia, 2021
Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Wiązownica / In eegent - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

 
Apel o wsparcie rodziny z Muniny, której dom spłonął w wyniku pożaru spotkał się z ogromnym odzewem ze strony mieszkańców gminy Wiązownica. W sumie do tej pory udało się zebrać 16 059,70 zł. Zbiórki zostały przeprowadzone w kościołach w Mansterzu, Mołodyczu, Piwodzie, Radawie, Ryszkowej Woli oraz Szówsku.
 
Maria Tabin-Matusz, pełniąca funkcję Wójta Gminy Wiązownica, która wystąpiła z prośbą o wsparcie pogorzelców serdecznie dziękuje mieszkańcom gminy Wiązownica za solidarność z pogorzelcami i okazane im serce.
 
Do podziękowań dołącza się również poszkodowana rodzina – Państwo Sabina i Adam Pajda, którzy na ręce Wójta Gminy Wiązownica przekazali podziękowania dla wszystkich mieszkańców. Cytujemy:
 
„Chcielibyśmy wyrazić uznanie i słowa podziękowania dla Pani Marii Tabin-Matusz – pełniącej funkcję Wójta Gminy Wiązownica oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy udzielili nam wsparcia finansowego. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka znajdującego się w tragicznej sytuacji. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności ludzkiej. Jak powiedział papież Jan Paweł II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Dziękujemy za okazane serce i pomoc oraz życzymy wszystkim wielu łask Bożych na każdy dzień.”
 
W najbliższym czasie zostaną przeprowadzone kolejne zbiórki, do wsparcia których serdecznie zachęcamy.Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).