Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

„Babionka” tematem rozmów

04 listopada, 2021
„Babionka” tematem rozmów

Zagospodarowanie „Babionki” było tematem dzisiejszego (04.11.2021 r.) spotkania pełniącego funkcję Wójta Gminy Wiązownica Marii Tabin-Matusz z Prezesem Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu Janem Bieniaszem i Członkiem Zarządu.
 
Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego udostępnia do wędkowania łowisko na zbiornikach „Babionka”. Ponieważ teren położony jest na terenie Gminy Wiązownica, Okręg PZW w Przemyślu zwrócił się do nas z wnioskiem o wydzierżawienie tego terenu w celu prowadzenia działalności statutowej.
 
PZW w Przemyślu już wiele lat temu próbował nawiązać współpracę w tej kwestii z Gminą Wiązownica, ale niestety nie spotkał się z przychylnością poprzednich władz. Chcemy to zmienić, gdyż uregulowanie kwestii użytkowania i zagospodarowania terenu „Babionki” wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo i poprawi warunki wypoczynku i rekreacji na terenie, na którym każdego roku organizowane są zawody wędkarskie.
Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).