Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Anna Wilk nowym Sekretarzem Gminy Wiązownica!

28 stycznia, 2022
 
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Wiązownica zostały podjęte ważne decyzje personalne. Wójt Krzysztof Strent odwołał ze stanowiska Sekretarza Gminy Wiązownica Małgorzatę Karakułę i powierzył te obowiązki Annie Wilk. Z kolei Małgorzata Karakuła przeszła na stanowisko Kierownika CUW.
 
Anna Wilk, nowy Sekretarz Gminy Wiązownica pochodzi z Manasterza, obecnie mieszka w Jarosławiu. W Urzędzie Gminy Wiązownica pracuje od 19 lat. Ostatnio, przez 4 lata, na stanowisku Kierownika Centrum Usług Wspólnych. Podczas dzisiejszej Sesji Rady Gminy Wiązownica Anna Wilk zadeklarowała, że swoje nowe obowiązku postara się wykonywać sumiennie, z myślą o pracownikach urzędu i mieszkańcach naszej gminy.
 
Serdecznie gratulujemy Annie Wilk awansu zawodowego i życzymy sukcesów na nowym stanowisku.Gmina Wiązownica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).