Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

XX Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE 2023

12 lutego, 2024

9 lutego 2024 odbyła się XX Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE 2023 – doroczne podsumowanie dokonań piłkarzy z województwa podkarpackiego.

Organizatorem wydarzenia był Podkarpacki Związek Piłki Nożnej na czele z Prezesem Mieczysławem Golbą. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot otrzymał podziękowanie za wspieranie sportu na terenie powiatu jarosławskiego.

Gala była dużym, prestiżowym wydarzeniem, w której uczestniczyło ponad 1000 osób.

Wśród gości reprezentujących Powiat Jarosławski byli m.in: Przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor, Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, Członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Marek Sobolewski, Radna Tatiana Kożak – Siara, Radny Andrzej Magdziak.

Podczas uroczystości zostali nagrodzeniu najlepsi w kilku kategoriach, takich jak, między innymi, Piłkarz Roku, Piłkarka Roku czy Trener Roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. drużyna SMS JKS Jarosław - mistrz Polski U-19 w futsalu, w kategorii trener wychowawca młodzieży Robert Kurosz. Instytucją wspierającą wydarzenie był Powiat Jarosławski.

Serdecznie gratulujemy wszystkich nagrodzonym.

Więcej o nagrodzonych znajduje się : TUTAJ

Zdj. Mirella Pieniążek