Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

XIII Potyczki Ortograficzne – zostań Jarosławskim Mistrzem Ortografii!

27 października, 2021

Tegoroczna edycja Potyczek Ortograficznych odbędzie się 5 listopada 2021r. o godz. 10.00 w auli Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Zwycięzca dyktanda będzie mógł przez rok posługiwać się zaszczytnym tytułem Jarosławskiego Mistrza Ortografii, organizatorzy ufundowali również  nagrody rzeczowe dla pozostałych laureatów konkursu. Tekst dyktanda zostanie w tym roku odczytany przez znaną, pochodzącą z Jarosławia aktorkę Bernadettę Machałę – Krzemińską.

- Już po raz kolejny zapraszamy na zmagania z najtrudniejszą strona języka polskiego - mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot. - Zwycięstwo, ale także już udział, to splendor i przyjemność obcowania z pułapkami naszej ojczystej mowy.

Organizatorami konkursu są: Starosta Jarosławski, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu. Partnerami konkursu są: Burmistrz Miasta Jarosławia, Uniwersytet Rzeszowski i Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu.

Aby zgłosić się, wypełnij formularz: https://forms.gle/ay1QRDAKTmf7b3VN7

Serdecznie zapraszamy!

Plakat

Załączniki do pobrania

REGULAMIN Jaroslawskie Potyczki Ortograficzne.pdfplik w formacie .PDF (4 Pobrań)
Załącznik nr 1 Karta zgłoszenia.docxplik w formacie .DOCX (4 Pobrań)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).