Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Wymagające starcie po przerwie – Eurobud JKS zagra z Miedziowymi

26 stycznia, 2022

Czarno-niebieskie, po przymusowej przerwie spowodowanej zakażeniami COVID-19, wracają na ligowe parkiety. W 15. serii PGNiG Superligi Kobiet czeka je 28 stycznia starcie z mistrzyniami Polski – MKS-em Zagłębiem Lubin.

Obydwie drużyny przystąpią do meczu osłabione. Jarosławianki na nowo będą łapać meczowy rytm i walczyć o awans w tabeli, a Miedziowe na pewno zrobią wszystko, aby zastąpić kontuzjowaną Kingę Jakubowską – najlepszą strzelczynię.

Na chwilę obecną drużyna z Lubina zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli (39 punktów). Eurobud JKS plasuje się na miejscu czwartym (21 punktów, jeden mecz zaległy).

15. seria PGNiG Superligi Kobiet

MKS Zagłębie LubinEurobud JKS Jarosław

28 stycznia (piątek), godz. 17:30

Transmisja: Emocje.TV https://emocje.tv/live/989/mks-zaglebie-lubin-eurobud-jks-jaroslaw

Informacja prasowa (tekst, zdj.): Eurobud JKS Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).