Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

VI Bal Charytatywny Bal Oficerski

15 stycznia, 2024

13 stycznia 2023 roku odbył się VI Charytatywny Bal Oficerski. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań służbom mundurowym za poświęcenie na rzecz Ojczyzny, a zwłaszcza mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Serdecznie dziękuję za Waszą służbę – Panie i Panowie Oficerowie ze wszystkich formacji i służb mundurowych - na rzecz mieszkańców naszej lokalnej Ojczyzny, której na co dzień jesteśmy najbliżej. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot dodając szczególne podziękowania za ofiarną służbę w ostatnich dwóch latach, w czasie pandemii koronawirusa i wojny na Ukrainie. Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu Tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego. Przyjęcie było także okolicznością do poruszenia wspólnych kwestii, łączących wszystkich reprezentantów służb mundurowych.

W zbiórce przeprowadzonej na rzecz Zuzi Pawliszko, dziewczynki, która cierpli na wrodzoną łamliwość kości oraz Mai Wruchy, która zmaga się z zespołem Pradera-Williego, wiotkością uogólnioną, zebrano prawie 12 tys. zł.

Zdj. Mirella Pieniążek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).