Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Taneczne wieści prosto z Bułgarii! Balkan Folk Fest 2022

09 sierpnia, 2022

Taneczne wieści prosto z Bułgarii! Balkan Folk Fest 2022

Tancerze z Powiatowego Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu reprezentowali Polskę i Powiat Jarosławski na światowych scenach w Warnie, w Bułgarii. Wspaniale przygotowana choreografia autorstwa Anny Barszczewskiej oraz umiejętności tancerzy z Jarosławia, zrobiły wrażenie na uczestnikach festiwalu. Udział brały również zespoły z Serbii, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji oraz Polski. Uczniowie POB mieli możliwość pogłębienia wiedzy na temat folkloru innych narodów, a przede wszystkim promowania tradycji i folkloru Polski.

- Możliwość zaprezentowania naszego repertuaru i talentu młodych ludzi sprawiła nam ogromną radość. Gromkie brawa były dowodem na to, że publiczność świetnie się bawiła  – skomentował Robert Drewniak, dyrektor Powiatowego Ogniska Baletowego.

 

Żródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).