Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii

06 grudnia, 2023

6 grudnia 2023 r. na jarosławskim rynku odbyło się Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii, zorganizowane przez 14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza w Jarosławiu oraz Burmistrza Miasta Jarosławia.

Powiat Jarosławski reprezentował Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, który w swoim wystąpieniu skierował słowa uznania dla żołnierzy Wojska Polskiego.

Wydarzenie rozpoczął uroczysty apel, podniesienie flagi, odśpiewany został hymn RP a następnie wręczone zostały wyróżnienia.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zgromadzeni mieli również możliwość wzięcia udziału w pokazie statycznym sprzętu oraz uzbrojenia.

Zdj. CKiP w Jarosławiu / dziękujemy