Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Światowy Dzień Cukrzycy

16 listopada, 2023

15 listopada 2023 roku w Sali Lustrzanej w Jarosławiu członkowie i sympatycy koła terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarosławiu, przedstawiciele władz i organizacji spotkali się na uroczystych obchodach Światowego Dnia Cukrzycy. Powiat Jarosławski reprezentowała Sekretarz Bożena Gmyrek.

Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Terenowe w Jarosławiu, Prezes Grzegorz Graboń oraz Wiceprezes Maria Grabuś.

Wydarzenie było okazją do wręczenia odznaczeń i promowania zrozumienia i solidarności w walce z cukrzycą. Na zakończenie uroczystości wystąpił Zespół Tańca Towarzyskiego „Balans” oraz Kabaret „Młodzi Duchem”.

Zdj. Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).