Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

Świąteczny Powiat Jarosławski

29 grudnia, 2021
Zdjęcie ilustracyjne - domena publiczna

Zapraszamy do udziału w naszym fotograficznym przeglądzie! A o co chodzi dokładnie? Pokażcie na swoich fotografiach, jak świątecznie wyglądają miejscowości w naszym powiecie. Pochwalcie się ozdobami, światełkami, ciekawymi pomysłami... Zdjęcia możecie wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia muszą być autorskie, tzn. wykonane przez osobę, która zgłasza je do przeglądu. Tym samym taka osoba - podając swoje imię i nazwisko - wyraża zgodę na ich publikację, sama bądź jako opiekun osoby niepełnoletniej. Fotografie zostaną umieszczone na profilu FB Powiatu Jarosławskiego. Nie zapomnijcie dodać, gdzie zostały wykonane!

#ŚwiątecznyPowiatJarosławski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).