Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Mirocinie z Gminy Przeworsk zaprasza do współpracy!

04 sierpnia, 2022

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Mirocinie z Gminy Przeworsk zaprasza do współpracy!

Jednostka otrzymała dotację w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Mecenat kulturalny” na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie kultury w 2022 rok.

Zadanie polega na przygotowaniu, opracowaniu i wydrukowaniu publikacji – w formie śpiewnika pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła – na ludową nutę”, w której będą zawarte tradycyjne pieśni, przyśpiewki, pastorałki związane z obrzędowością, tradycją oraz kulturą wsi z terenu Województwa Podkarpackiego.

Zapraszamy zespoły ludowe i śpiewacze, śpiewaków, kontynuatorów tradycji, wykonawców muzyki ludowej do nadsyłania tekstów, utworów (piosenek, kolęd – tekst i opcjonalnie melodia) do publikacji – w formie śpiewnika pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła – na ludową nutę”, w której będą zawarte tradycyjne pieśni, przyśpiewki, pastorałki związane z obrzędowością, tradycją oraz kulturą wsi z terenu Województwa Podkarpackiego.

W załączeniu plakat, regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.

Załączniki do pobrania

Regulamin.pdfplik w formacie .PDF (0 Pobrań)
KARTA ZGŁOSZENIA.docxplik w formacie .DOCX (0 Pobrań)