Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Starosta Jarosławski wraz z Kolędnikami, zapraszają na koncert! Jest już dostępny link aktywacyjny.

22 grudnia, 2021

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot wraz z Kolędnikami z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych zapraszają na niezwykły koncert kolęd online! Już w Boże Narodzenie, 25 grudnia, o godzinie 16.00.

Link do wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=o_VD2beRIBg

Z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami wystąpią uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Partnerami świątecznego koncertu byli także: Powiatowe Ognisko Baletowe, Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich oraz Pod24. Byli po prostu przecudowni, przekonajcie się o tym sami!

Przy świątecznym stole, zaśpiewajmy wspólnie z naszymi wnukami, dziećmi, kolegami i przyjaciółmi ze szkolnej ławy. W ten świąteczny czas niech zabrzmi kolęda z ziemi jarosławskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).