Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Spotkanie z konsultantem wojewódzkim w dziedzinie neurologii dla obszaru województwa podkarpackiego.

05 lipca, 2024

5 lipca 2024 roku w Rzeszowie odbyło się spotkanie z udziałem prof. dr n. med. Haliny Bartosik – Psujek – konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurologii dla obszaru województwa podkarpackiego. W spotkaniu wziął udział Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz wraz z ordynatorem Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym drem n. med. Dariuszem Bieleckim.

Wydarzenie zorganizowane było przez Departament Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Miało na celu ustalenie warunków współpracy w ramach regionalnej sieci interwencyjnego leczenia udaru mózgu (PSILUM).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).