Czwartek, 28 września 2023r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Spotkanie kryzysowe w Starostwie Powiatowym w sprawie sytuacji na Ukrainie

25 lutego, 2022

W związku z trudną sytuacją naszych sąsiadów w sali narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu zorganizowano  spotkanie z przedstawicielami  Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarosławiu, Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W spotkaniu udział wzięli również wicestarosta Mariusz Trojak, radny powiatowy Kamil Dziukiewicz, sekretarz Bożena Gmyrek, zaś prowadził je starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Aktualne informacje dla obywateli Ukrainy są dostępne na stronie ua.gov.pl

Ogólnopolska strona, która ma skoordynować działania pomocowe dla uchodźców z Ukrainy. Jednocześnie na tej samej stronie można zwrócić się o pomoc! https://pomagamukrainie.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).