Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Rozpoczęła się realizacja zadań dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, pierwszą z realizowanych inwestycji jest: przebudowa drogi powiatowej Cetula – Piwoda

08 lipca, 2024

Rozpoczęła się realizacja zadań dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Pierwszą z realizowanych inwestycji jest: przebudowa drogi powiatowej Nr 1706R Cetula – Piwoda od skrzyżowania z drogą Piwoda – Olchowa za stadion (do krzyżówki z drogą gminną).

W ramach niniejszego zadania firma STRABAG Sp. z o.o. dokonała przebudowy ponad 2 km drogi w postaci wyrównania istniejącej nawierzchni oraz ułożenia warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej o grubości 4 cm, pozostało jeszcze wykonanie poboczy oraz regulacja wysokościowa wjazdów indywidualnych.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy oraz dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).