Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Ranking Aktywności Powiatów i Gmin. Wysokie miejsce powiatu jarosławskiego w jednej z głównych kategorii!

15 grudnia, 2021

W tegorocznym Rankingu Aktywności Gmin i Powiatów, przygotowanym przez redakcję Gazety Codziennej Nowiny, Powiat Jarosławski zajął 2. miejsce w kategorii "Wydatki majątkowe inwestycyjne za lata 2000 - 2020". - To duży sukces, biorąc pod uwagę, że wyprzedził nas jedynie Powiat Rzeszowski - komentuje wynik starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Jak informują organizatorzy rankingu, w okresie 21 lat najwyższa wśród powiatów ziemskich, skumulowana wartość wydatków majątkowych 541,9 mln zł. została zrealizowana przez Powiat Rzeszowski. Drugi w tym zestawieniu Powiat Jarosławski  zainwestował 364,9 mln zł, a trzeci Powiat Jasielski 334,2 mln. Wyniki opracowano na podstawie danych przekazanych z Urzędu statystycznego. 

Udział w rankingu był bezpłatny, a wszystkie wyniki i kategorie rankingowe dostępne są z dzisiejszym, papierowym wydaniem GC Nowiny (15 grudnia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).