Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Przeziębienie, a może COVID-19? Sprawdź, co zrobić „krok po kroku”.

11 lutego, 2022

Przeziębienie, a może to grypa lub COVID-19? Jak sprawdzisz, co Ci dolega? Skorzystaj z praktycznego przewodnika. Krok po kroku, co zrobić, gdy masz pierwsze objawy infekcji.

Nigdy nie lekceważ objawów choroby. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to zwykłe przeziębienie, powinieneś to sprawdzić. Być może są to pierwsze symptomy groźnych chorób: grypy lub COVID-19? Pamiętaj! Część chorób, szczególnie w pierwszym stadium rozwoju, daje podobne objawy, dlatego musisz upewnić się, co Ci dolega.

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem opracowanym przez Podkarpacki Oddział NFZ w Rzeszowie, dostępnym jako kod QR na poniższym plakacie, ale również w formacie .pdf, jako załącznik. Znajdą w nim Państwo m.in. wykaz stosownych placówek świadczących pomoc w formie aktywnych linków internetowych.

Plakat COVID1

Informacja: Podkarpacki Oddział NFZ w Rzeszowie

Załączniki do pobrania

Poradnik z linkami www.pdfplik w formacie .PDF (2 Pobrań)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).