Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Laszkach

19 września, 2022

18 września 2022 r. w Laszkach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Laszkach. Choć pogoda  nie rozpieszczała uczestników, bo było mokro i deszczowo to strażakom ochotnikom z Powiatu Jarosławskiego nie straszne żadne warunki.

Powiat Jarosławski reprezentował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, który pogratulował strażakom sprawności i wytrzymałości oraz wręczył zwycięzcom nagrody ufundowane przez Powiat Jarosławski. 

- Dzisiejsze zawody to okazja do zaprezentowania sprawności, która z pewnością wzbudzi podziw widzów. A umiejętności będą dowodem na to, że zaufanie, które pokłada w OSP lokalna społeczność, jest jak najbardziej uzasadnione. Służba w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej to posłannictwo. To członkowie OSP pomagają w sytuacjach grożących niebezpieczeństwem, są pierwsi na miejscu tragicznych wydarzeń. Pełni poświęcenia, przeznaczają swój czas i wytężony wysiłek, aby ratować ludzi i ich dobytek.Wszystkim uczestnikom zawodów życzę jak najlepszych wyników oraz tego, żeby swój potencjał mogli wykorzystywać tylko przy tak miłych jak dzisiejsza okazjach. Byłym i obecnym członkom Ochotniczych Straży Pożarnych dziękuję za dotychczasową działalność w jednostce i życzę satysfakcji z wybranego sposobu na życie. - życzył strażakom  Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).