Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Powiatowe Ognisko Baletowe wystąpi na Balkan Folk Fest!

04 sierpnia, 2022

Tancerze z Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu wraz z dyrektorem Robertem Drewniakiem wyruszyli na Balkan Folk Fest już po raz czwarty. Po drodze naładowali baterie w słonecznym Tiszaujvaros.

W festiwalu wezmą udział uczestnicy z całej Europy, którzy zaprezentują tańce charakterystyczne dla swoich regionów. Koncerty odbędą się w Warnie w Bułgarii. Można będzie zobaczyć repertuar zespołów folklorystycznych, tańce narodowe, orkiestry dęte i mażoretki. Występy będą poprzedzone barwnym korowodem po ulicach miasta.

Zespół będzie reprezentował Polskę i ziemię jarosławską. Uczestnicy ćwiczą codziennie mimo upału, licząc na ciepłe przyjęcie ich występu.

Udział w tak prestiżowym festiwalu jest wspaniałą formą promocji Powiatu Jarosławskiego. Życzymy udanego występu i czekamy na dalsze relacje!!

Informacja (tekst, zdj.): POB w Jarosławiu