Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Piłkarskie emocje gwarantowane – Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota i Puchar “Śladem Bogdana Zająca”

13 maja, 2022

To już kolejna edycja tego sportowego wydarzenia, którego organizatorami są Starosta Jarosławski i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, a partnerem Gmina Pruchnik. Turniej odbywa się pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana.

Zachęcamy do wyłonienia drużyn piłkarskich reprezentujących Państwa gminy w Turnieju.

Ważne terminy:

• 24 maja 2022 r. do godz.12.00 - zgłoszenia drużyn w Szkole Mistrzostwa Sportowego
  • 26 maja 2022 r. o godz. 10.00 - losowanie grup Turnieju
  • 2 czerwca 2022 r. o godz. 8.15 - oficjalne rozpoczęcie Turnieju na stadionie miejskim w Pruchniku

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Drużyny, które zajmą w Turnieju miejsca od 1. do 4., automatycznie zakwalifikują się do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby. Finałowy Turniej odbędzie się 15 czerwca 2022 roku na stadionie miejskim w Jarosławiu.

plakat turniejowy

Zapraszamy do aktywnego udziału w zawodach. Sportowe emocje gwarantowane!

Załączniki do pobrania

Regulamin-Turniej o Puchar Starosty Pruchnik.pdfplik w formacie .PDF (0 Pobrań)
Załącznik 1 - lista imienna.docplik w formacie .DOC (0 Pobrań)
Załącznik 2 -oświadczenie.docxplik w formacie .DOCX (0 Pobrań)