Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Ogłoszenie o wolnych miejscach w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jarosławiu

24 stycznia, 2022

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu zaprasza wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej do składania podań o przyjęcie do Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką mającą na celu przywrócenie lub zwiększenie umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia,. Warsztat oferuje terapię zajęciową, szkolenia, warsztaty, próbki pracy oraz praktyki zawodowe mające na celu rozwijanie umiejętności wykonywania czynności życia codziennego, zaradności osobistej oraz sprawności psychofizycznych i umiejętności zawodowych.

Warunkiem przyjęcia do Warsztatu Terapii Zajęciowej jest posiadanie orzeczenia o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wraz ze wskazaniem do uczestnictwa w terapii zajęciowej zawartym w orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności wydanym przez właściwy organ.

Podania o przyjęcie do Warsztatu Terapii Zajęciowej należy kierować do Biura Obsługi Placówek Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu przy ul. Wilsona 6b. Do podania należy dołączyć kserokopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności spełniającego wyżej określone wymogi. Zgłoszenie do uczestnictwa w Warsztacie podlega uzgodnieniu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu.

Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane do uczestnictwa w Warsztacie zostaną zamieszczone na liście oczekujących. 

W razie pytań proszę o kontakt z kierownikiem WTZ - numer telefonu 604 904 797 lub 16 621 64 67

Informacja: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).